KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714028
nr 1371 4028
Göran Hausenkamp
(f. 1962), Sverige
Grafiskt blad, "Avatar". Signerad, numrerad 20/100. Giclee på duk, ca 45x55 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:15:30
100 kr
200 kr
Göran Hausenkamp
Läs mer om Göran Hausenkamp